Programma 2019

Primaire tabs

maandag 28 oktober
7:30
épreuve
17:30
épreuve

Finale Criterium GEPL

1m

Prijs GEPL

18:30
épreuve

Finales Challenge Ferme Lucas

40 - 50 - 60 - 70 cm

Prijs Ferme Lucas

La Ferme Lucas

dinsdag 29 oktober
11:20
épreuve

Finale Criterium GEPL

1m10

Prijs GEPL

12:50
épreuve
14:00
épreuve
15:20
épreuve

Finale Criterium GEPL

1m20

Prijs GEPL

17:05
épreuve
woensdag 30 oktober
8:30
épreuve

Finale Classic Tour - Scholieren

Prijs LEWB - Sellerie Gilbert

9:25
épreuve

Finale Classic Tour - Junioren

Prijs LEWB - Sellerie Gilbert

10:40
épreuve

Finale Classic Tour - Senioren

1m10

Prijs LEWB - Sellerie Gilbert

11:40
épreuve

Finale Classic Tour Senioren

1m20

Prijs LEWB - Sellerie Gilbert

13:00
épreuve

Finale Classic Tour - Senioren

1m30

Prijs LEWB - Sellerie Gilbert

14:00
épreuve

Finale Classic Tour Senioren

1m40

Prijs LEWB - Ikonic

15:15
épreuve
20:15
épreuve

Demonstratie van eventing

Prijs van de Internationale Jumping van de Provincie Luik

JIL

donderdag 31 oktober
10:00
CSI *
13:10
spectacle
17:40
CSI ****
20:00
CSI ****

CSI 4* - Barema A twee speciale fasen

1m45

Prijs Champagne Principauté de Liège

Champagne Principauté de Liège

vrijdag 01 november
8:30
CSI YH *
10:30
CSI ****

CSI 4* - Barema A twee fasen

1m40

Prijs RTL TVI - BEL RTL

RTL TVI JIL

12:45
CSI *

CSI 1* - Barema A met barrage

1m30

Prijs La Libre Belgique - La DH

La Libre Belgique DH Les sports

15:10
CSI ****
17:30
épreuve

Pony races

Steeple Chase

19:15
CSI ****

CSI 4* - Winning Round: tweede ronde

1m50

Prijs van Ministerie van Landbouw

L'avenir.net

20:25
CSI ****
22:20
épreuve
zaterdag 02 november
9:00
CSI *

CSI 1* - Barema A twee speciale fasen

1m25

Prijs Liège Expo

Liège Expo

10:50
CSI YH *

CSIYH1* - Young Horses - Finale - Barema A met barrage

1m30 - 1m35

Prijs Zangersheide - In memoriam Philippe de Cunchy

12:45
CSI *

CSI 1* - Barema C - Jachtparcours

1m25 - 1m30

Prijs Goosse

GOOSSE by Agron Billa

14:25
CSI ****

CSI 4* - Barema A met barrage

1m40

Prijs BMW - Discar

Discar - BMW - Liège, Verviers, Eupen, Malmedy

17:05
épreuve

Spiegelproef Provincie Luik - Limburg - Vlaams Brabant - Waals Brabant

Prijs Internationale Jumping van de Provincie Luik

JIL

19:10
CSI ****

CSI 4* - Barema A rechtstreeks op tijd

1m50

Prijs van de Stad van Luik

Liège

22:00
spectacle

Indoor vierspan mennen

Prijs Equivox

zondag 03 november
8:30
CSI ****

CSI 4* - barema A

1m45

Prijs Bureau Gilson

Bureau Gilson.BE - Banque & assurances

10:30
CSI *

CSI 1* - Grote prijs

1m35

Grote prijs ARENA

12:55
spectacle
13:15
spectacle
14:30
CSI ****

CSI 4* - Grote prijs

1m60

Grote prijs van de Provincie Luik

Province de Liège